Украинский КВ портал
Новости Украинский УКВ портал
Пятница, 29.03.2024, 09:11


Попробуйте наш тулбар
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: uy5zz  
Форум » Основной раздел » Соревнования » OCEANIA-DX-CW & SAC-SSB (OCEANIA-DX-CW & SAC-SSB)
OCEANIA-DX-CW & SAC-SSB
UR5GAWДата: Воскресенье, 11.10.2015, 15:48 | Сообщение # 1
Любопытный
Группа: Проверенные
Сообщений: 59
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Отсутствует
Обидва тести мали характер тренування,але бiльшу увагу придiлив розрахунку проходження у бiк Oceania.
Розрахунки зробив нiби вiрнi,чув VK6LW й ZM2IO на 80м,коли й очiкував,до того ж впевнено.Не докликався через малу PWR.Та й висота антени на 80м мала

Добавлено (11.10.2015, 16:39)
---------------------------------------------
Щодо 21 MHz,то з року в рiк спостерiгаю восени цiкаве явище,я називаю то "тропiчною аномалiэю"-це коли глупа нiч у YB/DU/9M6,а в нас бiлий день й вони лунають з високими рiвнями й QSO-не проблема.Не зовсiм ясно чому так,думаю,маэ мiсце iонiзацiя там.

Добавлено (11.10.2015, 16:48)
---------------------------------------------
SAC-SSB,виявився ненапружливим тренуванням,задля"пiтримати скандинавiв",провiв за декiлька годин мало бiльше сотнi QSO,шкода,що 21-28"мертвi" у той бiк.

Якщо,у вас э iнформацiя щодо особливостей проходження з UR-OC,будь-ласка подiлiться досвiдом
73!


Я маю рацiю,саме тому я завжди маю рацiю!!!
 
Форум » Основной раздел » Соревнования » OCEANIA-DX-CW & SAC-SSB (OCEANIA-DX-CW & SAC-SSB)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

При копировании материалов с этого сайта, обязательна АКТИВНАЯ ссылка на сайт HFDX.AT.UA и на первоисточник!
Copyright HFDX.AT.UA © 2024
Хостинг от uCoz