Украинский КВ портал
Новости Украинский УКВ портал
Воскресенье, 21.07.2024, 02:27


Попробуйте наш тулбар
Меню сайта

Разделы новостей
Соревнования [1478]
Конференции [263]
Экспедиции [962]
Хит сезона [107]
IOTA [348]
QSL [159]
Бюллетени [762]
Дни активности [283]
Дипломы [425]
Техника [168]
Обновления ПО и аппаратуры [174]
WFF [512]
UFF [295]
Прогнозы [175]
Солнечная активность, прохождение на КВ
Новости сайта [322]
Другие новости [798]
URFF [60]

рассылка по почте

Главная » 2012 » Октябрь » 1 » НКРЗІ схвалила Порядок здійснення державного нагляду за користуванням РЧР України в смугах радіочастот загального користування
НКРЗІ схвалила Порядок здійснення державного нагляду за користуванням РЧР України в смугах радіочастот загального користування
15:36
01.10.2012 г. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, схвалила проект рішення «Про затвердження Порядку здійснення державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України в смугах радіочастот загального користування».

Порядок розроблено з метою приведення чинного законодавства, що регламентує діяльність у сфері державного нагляду за користуванням РЧР України у смугах радіочастот загального користування, у відповідність до Закону України «Про радіочастотний ресурс України». Текст документу доопрацьовано з урахуванням пропозицій, наданих під час громадського обговорення. Документ визначає процедуру здійснення державного нагляду за користуванням РЧР України в смугах радіочастот загального користування і реалізацією радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв (ВП), а також права та обов’язки суб’єктів нагляду у сфері користування радіочастотним ресурсом, що перевіряються, порядок та організацію проведення планових та позапланових перевірок, наслідки їх проведення та порядок оформлення результатів перевірок.
Share/Bookmark
Категория: Другие новости | Просмотров: 821 | Добавил: UY0LL | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Вход на сайт

Поиск по сайту
Добавить поисковый плагин в Firefox

Статистика
Украинский КВ портал
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Посетители сегодня:При копировании материалов с этого сайта, обязательна АКТИВНАЯ ссылка на сайт HFDX.AT.UA и на первоисточник!
Copyright HFDX.AT.UA © 2024
Хостинг от uCoz