Украинский КВ портал
Новости Украинский УКВ портал
Среда, 30.11.2022, 09:39


Попробуйте наш тулбар
Меню сайта

Категории каталога
Участники делятся впечатлениями [34]
Web-сайты экспедиций [3]

рассылка по почте

Главная » Статьи » Экспедиции » Участники делятся впечатлениями

Острів депутатів
Як банально це не звучить, але довгоочікуване сонячне літо пройшло. Залишивши за собою море позитивних емоцій, гарний настрій та яскраві фотознімки. Але чим саме воно запам’яталось, і, де встигла побувати Каховська громадська організація “Молодіжна політика” пекучого серпня.

Після декількох виходів у ефір: на козацькому таборуванні “Острівна республіка” на острові Крисиний і острові Вороній у Таврійську та на ІІІ Міжнародному байкерському фестивалі “Тачанка – 2009” – вже відомі радіоаматори, вирішили вирушити у свою літню відпустку, адже робота не вовк, у ліс не втече, треба й відпочивати. Вони відправились на острів Джарилгач у Скадовському районі.

А чи доводилось вам відпочивати на острові, який з обох сторін омивається морем, а до найближчого населеного пункту не менше сорока кілометрів? Ви скажете, що це екстремально, і мало хто на таке здатен. Що ж, розвіємо ваші міркування, адже “Молодіжна політика” протягом тижня жила на цьому самому справжньому острові, біля Джарилгацьких маяків, які було встановлено у 1902 та 1997 роках. Піднявшись вгору по 105 сходинкам, на висоту 24 метри, з оглядового майданчика, можна побачити острів та навіть узбережжя Херсонщини та Криму, адже видимість світла з маяка складає понад 14 миль. Саме цікаве те, що групу очолили депутати Каховської та Скадовської міських рад: Олександр Глущенко (UR8GJ), Юрій Борзунов (US1GCL), Олег Лиховид, Валентин Меркуш, Олександр Горяїнов та радіоаматори: Олександр Соболєв (UR8GM), Віктор Дяченко (UR6GWP), Борис Євтушенко (UR5GHB) та Степан Картелюк (US7GY).

Кожного ранку їх пробуджував рокіт пінних хвиль та ніжний подих моря. Якщо ж хтось не спав о четвертій годині ранку – міг годувати крихтами хлібу пернатих птахів, які весело кружляли у променях світанку, або поспостерігати за кумедними дельфінами, що плескались біля узбережжя. Також, учасники насолоджувались острівними дивами та куштували морські делікатеси, які вдалось виловити на Чорноморському узбережжі.

Острівний відпочинок, що цікаве, співпав з днями активності радіоаматорів з різних куточків Землі, які теж знаходились або на островах, або поблизу маяків Світу. Протягом п’яти днів експедиції, цілодобово радіослухачі та радіоаматори отримували інформацію про експедицію на коротких хвилях та через Інтернет. З них віщувалось про острівне життя, яке поповнювалось розповідями-витягами з книги Олега Лиховида “Джарилгач” та “Джарилгацька затока” – повідомляє щотижнева рекламно-інформаційно-публіцистична газета “Скадовськ”.

Ви просто не повірите, але було встановлено близько 2000 зв’язків з 65 країнами як близького, так і далекого зарубіжжя. Ну, а по закінченню експедиції відбувся міні-фестиваль на якому зібрались всі, кого запросили радіоаматори.Два маяки


Скадовські та
Каховські депутатиВ. Меркуш, О. Глущенко, О. Лиховид,
Ю. Борзунов та О. ГоряїновВ. Меркуш любить
поплаватиКаховському та Скадовському
депутатам є про, що поговоритиУ Ю. Борзунова -
День народженняДепутати готують
мідіїКаховські та Скадовські
радіолюбителіЇх чекає СкадовськИсточник: http://www.skadowsk.kherson.ua/rada_2009_08_pohod_ostrov.php

Share/Bookmark
Категория: Участники делятся впечатлениями | Добавил: UY0LL (05.08.2010)
Просмотров: 2044 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Вход на сайт
Логин:
Пароль:

Поиск по сайту
Добавить поисковый плагин в Firefox

Статистика
Украинский КВ портал
Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0
Посетители сегодня:
UR7UDПри копировании материалов с этого сайта, обязательна АКТИВНАЯ ссылка на сайт HFDX.AT.UA и на первоисточник!
Copyright HFDX.AT.UA © 2022
Хостинг от uCoz