Украинский КВ портал
Новости Украинский УКВ портал
Среда, 08.04.2020, 05:15


Попробуйте наш тулбар
Меню сайта

Разделы новостей
Соревнования [1342]
Конференции [263]
Экспедиции [952]
Хит сезона [104]
IOTA [348]
QSL [157]
Бюллетени [762]
Дни активности [280]
Дипломы [393]
Техника [163]
Обновления ПО и аппаратуры [171]
WFF [512]
UFF [291]
Прогнозы [175]
Солнечная активность, прохождение на КВ
Новости сайта [307]
Другие новости [794]
URFF [41]

рассылка по почте

Главная » 2016 » Январь » 24 » Правила проведення експедицій до референцій національної дипломної програми “Українська Флора Фауна” UFF
Правила проведення експедицій до референцій національної дипломної програми “Українська Флора Фауна” UFF
21:21
 Правила проведення експедицій по програмі UFF

1. Терміни:

1.1. Активація референції - проведення аматорських радіозв’язків з территорії, яка позначена як референція UFF згідно умов цього Положення.
1.2. Референція UFF - територія України, яка відноситься до заповідних та/або природоохоронних зон України та охороняється Законом України. Всі референції поділені на категорії та мають префікс категорії (URFF, USFF, UTFF, тощо) та порядковий номер території (001, 129, 2481, тощо). Повний список референцій розміщений на сайті дипломної програми www.UFF.pp.ua
1.3. Експедиція - радіоаматор або група радіоаматорів, які проводять радіозв’язки з Референцій UFF.

2. Правила проведення Експедиції до Референцій UFF

2.1. Оператор Експедиції повинен завчасно ознайомитись зі списком Референцій UFF та їх межами.
2.2. Екпедиція має право розміщатися від крайної межі Референції UFF на відстані не більше ніж 100м.
2.3. Під час проведення радіозв’язку, оператор аматорської радіостанції керується положеннями "Регламенту аматорського радіозв’язку”.
2.4. В якості свого місця перебування або як додаткова інформація, передається номер Референції UFF (URFF-085, USFF-002, UTFF-913, тощо).
2.5. Забороняється передавати номер референції, якої не існує або вона є помилковою (URFF-137, USFF-920, UFF-1095, тощо)
2.6. Якщо кореспондент просить надати назву Референції UFF, оператор Експедиції повинен її надати та/або надати адресу сайту національної дипломної программи "Українська Флора Фауна” (www.UFF.pp.ua) із зазначенням області разташування Референції UFF.
2.7. Для підвищення рейтингу Експедиції, дозволяється використання додаткого ПЗ (DX-кластери) для інформування інших радіоаматорів про частоту проведення радіозв’язків та номер Референції UFF.
2.8. Референція UFF вважається активованою, якщо сумарно було проведено 100 та більше радіозв’язків. Для Експедицій, які використовують низьку потужність КХ-передавача (QRP) - до 10 Вт (SSB) та до 5 Вт (CW), дозволяється провести 25 радіозв’язків. До моменту активації Референції UFF, вона має статус "NEW ONE”. Радіозв’язки на УКХ зараховуються на загальних умовах.

3. Анонс Експедиції та звіт

3.1. Організатор Експедиції може розмістити інформацію на офіційному сайті національної дипломної програми "Українська Флора Фауна” (www.UFF.pp.ua) про дату та час проведення Експедиції із зазначенням номеру та назви Референції UFF. Якщо Експедиція буде проводитись по декількох Референціях UFF, необхідно вказати всі номери та назви Референцій UFF. Розміщення інформації на сайті відбувається самостійно або адміністратором сайту після отримання електронного листа від представника Експедиції на адресу report @uff.pp.ua 
3.2. Після закінчення Експедиції її представник надає опис, фотозвіт та/або відеозвіт самої експедиції. Для автоматичного зарахування радіозв’язків Експедиції заявникам дипломів, необхідно надати файл у форматі .adif (.adi) з зазначенням позивного та номеру Референції UFF. Кожен окремий файл повинен містити радіозв’язки лише з однієї Референції UFF одним позивним.
3.3. За відправку QSL-карток та/або інших електронних сервісів підтвердження по проведених Експедиціях до Референцій UFF повністю покладено на представників Експедицій.
3.4. Річний звіт складається лише на підставі розміщенних звітів на сайті UFF з наданням електронного логу та фото/відео звіту. Звіти, що розміщені на сторонніх ресурсах не беруться до уваги та не заносяться у підсумкову таблицю.
3.5. Показником визначення річного рейтингу є кількість унікальних Референцій UFF, що було активовано за календарний рік. У випадку однакової кількості активованих референцій між різними Експедиціями, визначним фактором є загальна кількість Експедицій за календарний рік кожної з них.
3.6. Підсумки року визначаються до 30 січня наступного року та публікуються на сайті  www.UFF.pp.ua


   http://uff.pp.ua


.


Share/Bookmark
Категория: UFF | Просмотров: 481 | Добавил: ut1ky | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Вход на сайт
Логин:
Пароль:

Поиск по сайту
Добавить поисковый плагин в Firefox

Статистика
Украинский КВ портал
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Посетители сегодня:При копировании материалов с этого сайта, обязательна АКТИВНАЯ ссылка на сайт HFDX.AT.UA и на первоисточник!
Copyright HFDX.AT.UA © 2020
Хостинг от uCoz